Zwiększ efektywność Twojego biznesu nawet w 1 dzień!


Wirtualna Centrala telefoniczna PBX

Czy Twoja firma zmaga się z problemami z nieefektywną komunikacją?

Jeżeli doświadczasz tych trudności:

model telefonu z dawnych lat
Rozwiązaniem jest wprowadzenie centrali wirtualnej.
Instalacja trwa tylko 1 dzień, a zmiana dotychczasowego systemu 2 dni.

Możesz zyskać nowe narzędzie lub zastąpić swoją tradycyjną centralę analogową Wirtualną Centralą od Televoice, a cały proces odbędzie się w pełni zdalnie i nie sprawi Ci żadnego kłopotu. Bez względu na to, czy wolisz korzystać z aplikacji mobilnej, czy z przeglądarki komputera, zyskasz łatwą obsługę systemu poprzez własny panel klienta. Będziesz mógł prowadzić prezentacje i nagrywać połączenia, do których możesz wrócić i odtwarzać je nawet po długim czasie.


Zyskaj płynność komunikacji,
dzięki automatyzacji zarządzania połączeniami

Pełna kontrola nad komunikacją

Bez względu na to, czy potrzebujesz przekierować rozmowę, zainstalować wirtualne menu czy nagrywać połączenia. Teraz to Ty jesteś sterem. Zapewnij swoim klientom doskonałe doświadczenie i spraw, by każde połączenie było dla nich wyjątkowe.

Idealne dopasowanie usług

Twój biznes się rozwija, a my wiemy, że Twoje potrzeby się zmieniają. Dodawaj lub usuwaj linie telefoniczne w zaledwie kilka chwil, dostosowując usługę do aktualnych wymagań Twojej firmy. Bez konieczności kosztownych inwestycji w infrastrukturę, masz pełną kontrolę nad skalowaniem swojej komunikacji.

Monitorowanie i analiza zachowań klientów

Dzięki usłudze IVR możesz monitorować i analizować interakcje klientów, co pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb i preferencji klientów oraz podejmowanie odpowiednich działań w celu usprawnienia obsługi.

Komunikacja zawsze i wszędzie

Zarządzaj połączeniami z dowolnego miejsca na świecie. Pracuj zdalnie, podróżuj służbowo, a nawet prowadź swoje połączenia z plaży. Zyskaj pełną mobilność, nie tracąc przy tym profesjonalnego wizerunku.

Profesjonalny wizerunek na najwyższym poziomie

Nasza Wirtualna Centrala dostarcza Ci zaawansowane funkcje, które podniosą jakość obsługi klienta. Dzięki wirtualnemu menu, przekierowaniom czy nagrywaniu rozmów, zapewnisz swoim klientom wyjątkowe doświadczenia. Twój wizerunek stanie się synonimem profesjonalizmu.

Wsparcie techniczne, które zawsze otrzymasz

Nasza firma posiada własny dział IT, składający się z doświadczonych ekspertów. To zespół, który reaguje natychmiastowo na zgłoszenia i stale nadzoruje działanie Wirtualnej Centrali. Niezależnie od tego, czy masz pytania, napotkasz problemy techniczne czy potrzebujesz porady, możesz być pewny, że nasi specjaliści będą z Tobą na każdym kroku.

Zwiększ produktywność i zyskaj przewagę konkurencyjną

Pora, abyś dołączył do nowej ery biznesowej komunikacji.

Skontaktuj się z nami już teraz i zacznij budować przyszłość swojej firmy!

Co dokładnie otrzymasz dzięki Wirtualnej Centrali?

Czas to cenny zasób - sprawdź w jaki sposób dzięki naszej usłudze możesz zyskać go więcej

Błyskawiczne przekierowanie Twoich połączeń

Niezależnie od celu połączenia, nasza Wirtualna Centrala PBX skutecznie przypisuje połączenia do odpowiednich działów lub pracowników. Oszczędzaj czas, eliminując ręczne przekazywanie połączeń i unikając straty cennych minut. Dzięki automatyzacji połączeń Twoja firma działa efektywnie i zwiększa swoją produktywność.

Dostępność dla klientów 24/7

Dzięki automatyzacji połączeń w naszej Wirtualnej Centrali niezależnie od godziny czy dni wolnych Twoja firma może zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie. System działa niezawodnie, dbając o to, żeby żadne połączenie nie zostało pominięte. Zyskaj zaufanie klientów, oferując im nieprzerwaną dostępność i szybką obsługę.

Spersonalizowane interakcje

Dzięki możliwości personalizacji komunikatów i interakcji Twoja firma może dostosować doświadczenie klienta do jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Zapewnij klientom poczucie, że są doceniani i obsługiwani indywidualnie. To klucz do budowania lojalności i pozytywnego wizerunku Twojej marki.

Zapomnij o utracie ważnych informacji dzięki nagrywaniu połączeń

Żadne ważne informacje nie umkną Twojej uwadze

Niezależnie od tego, czy jesteś zbyt zajęty, czy też masz trudności z zapamiętaniem każdego szczegółu, nagrania połączeń będą Twoim niezawodnym asystentem. Możesz skupić się na bieżącej rozmowie, mając pewność, że nic istotnego nie umknie Twojej uwadze. To podnosi Twój poziom profesjonalizmu i zwiększa zaufanie klientów.

Rozbuduj swoje szkolenia i rozwój zespołu

Nagrania rozmów stają się niezastąpionym narzędziem w procesie szkolenia i rozwoju Twojego zespołu. Analizuj najlepsze praktyki, dziel się wzorcowymi rozmowami, dostarczaj feedbacku i pomagaj członkom zespołu doskonalić swoje umiejętności. Wspieraj ich w budowaniu silniejszych relacji z klientami i podnoszeniu jakości obsługi.

Dzięki archiwum możesz powrócić do nagrań nawet sprzed roku

Nagrania połączeń w Wirtualnej Centrali PBX tworzą niezawodne archiwum Twojej komunikacji.  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz odnaleźć szczegółowe informacje, rozstrzygnąć spory, czy też szukać materiałów do analizy i raportowania, masz łatwy dostęp do wszystkich swoich nagranych rozmów. To narzędzie, które ułatwia zarządzanie informacjami i podnosi efektywność Twojej pracy.

Wykorzystaj moc interaktywności dzięki usłudze IVR

Zaprojektuj profesjonalne, spersonalizowane i przyjazne dla klienta menu głosowe

Możesz dostosować komunikaty IVR do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. To daje poczucie personalizacji i profesjonalizmu. Daj swoim klientom poczucie, że są na pierwszym miejscu i spraw, aby ich doświadczenie komunikacyjne było niezapomniane.

Efektywnie zarządzaj ruchem telefonicznym

System IVR automatycznie informuje klientów o ich pozycji w kolejce, co eliminuje potrzebę czekania w niewiedzy. Dodatkowo IVR oferuje opcję oddzwonienia w wygodnym terminie, gdy linie są zajęte. Dzięki temu Twoi klienci nie muszą czekać w kolejce, tylko mogą zdecydować, czy chcą, aby system oddzwonił do nich, gdy będzie dostępne wolne stanowisko obsługi.

Zwiększ sprzedaż i generuj więcej przychodów

Usługa IVR to nie tylko narzędzie do lepszej obsługi klienta, ale także potężne narzędzie sprzedażowe. Możesz wykorzystać IVR do promowania nowych produktów, ofert specjalnych czy programów lojalnościowych. Dzięki możliwości przekierowania połączeń do odpowiedniego działu sprzedaży lub oddziału masz większą szansę na konwersję potencjalnych klientów w lojalnych nabywców.

konsultanci obsługujący połączenia podczas pracy

Zapewnij płynność i zyskaj przewagę dzięki usłudze kolejkowania rozmów

Ogranicz utratę połączeń

System inteligentnie przypisuje numerki do wolnych linii, umożliwiając efektywne przekierowanie połączeń do dostępnych konsultantów. Niezależnie od obciążenia linii, żaden telefon nie zostanie pominięty. Klienci nie będą musieli czekać w nieskończoność na swoją kolej, a Ty będziesz w stanie skupić się na każdym połączeniu, zapewniając indywidualne podejście i rozwiązanie problemu.

Zwiększ efektywność i optymalizuj zasoby

Dzięki inteligentnemu przypisywaniu połączeń możesz zoptymalizować pracę swojego zespołu. Konsultanci będą mieli dostęp do potrzebnych informacji przed rozpoczęciem rozmowy, co przyspiesza proces obsługi i eliminuje zbędne przekazywanie połączeń. 

Zyskaj przewagę konkurencyjną i buduj pozytywny wizerunek

Usługa kolejkowania rozmów nie tylko poprawia komunikację, ale również buduje pozytywny wizerunek Twojej firmy. Klienci będą doceniać profesjonalizm, szybką obsługę i brak frustracji związanej z długim oczekiwaniem.

Podpisuj umowy szybko i wygodnie

Utrzymuj sprawną komunikację z klientami

Z naszą zaawansowaną platformą telekomunikacyjną, nie tylko utrzymujesz sprawną komunikację z klientami, ale także możesz bezproblemowo zawierać umowy. Dzięki funkcjom telefonicznym i możliwości nagrywania połączeń masz pełną kontrolę nad procesem negocjacji i zawierania umów.

Oszczędzaj czas i koszty związane z podróżami i organizacją spotkań

Wirtualna Centrala od Televoice oferuje funkcje, które umożliwiają prowadzenie efektywnej komunikacji na odległość, eliminując konieczność podróżowania i organizacji tradycyjnych spotkań. Nie musisz już angażować czasu i zasobów na rezerwację sal konferencyjnych, podróżowanie i utrzymanie infrastruktury spotkań.

Stwórz bezpieczne i wiarygodne środowisko do przeprowadzania rozmów biznesowych

Bezpieczeństwo i poufność są kluczowymi elementami w dzisiejszym biznesie. Nasza zaawansowana technologia i zabezpieczenia danych dają Ci pewność, że Twoje rozmowy są chronione i poufne. Nasze systemy wykorzystują zaawansowane metody szyfrowania, aby chronić Twoje dane przed nieautoryzowanym dostępem.

Wirtualna Centrala już od 39,00 zł / mies.

Optymalizuj komunikację, zyskaj kontrolę. Zwiększ efektywność i jakość obsługi klienta. Sprawdź teraz, jak wirtualna centrala może transformować Twoją firmę!

Jeszcze więcej korzystnych rozwiązań z Wirtualną Centralą PBX

Niski abonament – oszczędzaj i zyskuj więcej

Blokowanie połączeń o podwyższonej wartości na wybrane kierunki

Niskie koszty instalacji – oszczędzaj czas i pieniądze

Twój własny panel klienta – pełna kontrola w Twoim zasięgu

Gwarancje, które otrzymasz wybierając Wirtualną Centralę PBX

Niezawodność i stabilność

Nasza usługa oparta jest na zaawansowanej infrastrukturze technologicznej, zapewniając niezawodność i stabilność połączeń telefonicznych. Możesz być pewny, że Twoje linie telefoniczne będą działać bez zakłóceń, co wpływa na profesjonalizm Twojej firmy.

Bezpieczeństwo danych

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wszelkie informacje przechowywane w naszej Wirtualnej Centrali PBX są chronione zaawansowanymi mechanizmami zabezpieczeń. Możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne i poufne.

Wsparcie techniczne

Nasz dział IT to doświadczony zespół wsparcia technicznego – jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w razie jakichkolwiek pytań, problemów lub potrzeb. Zapewniamy natychmiastową reakcję na zgłoszenia oraz ciągłe nadzorowanie, aby zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi.

Przejrzyste warunki umowy

Nasza firma oferuje przejrzyste warunki umowy, abyś miał pełną klarowność co do zakresu usługi, kosztów i warunków rozwiązania umowy. Dążymy do budowania długoterminowych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnej korzyści.

Televoice - alternatywa w komunikacji

Wspieramy sukces Twojego biznesu poprzez niezawodną i zaawansowaną technologicznie infrastrukturę komunikacyjną!

Jako lider w dziedzinie usług telekomunikacyjnych dla firm, specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb. Bez względu na rozmiar Twojej organizacji, oferujemy elastyczne i skalowalne usługi telekomunikacyjne, które umożliwiają efektywną komunikację zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.

Televoice wyróżnia się nie tylko bogatym zakresem usług, ale również doskonałą jakością obsługi klienta. Nasi wykwalifikowani specjaliści techniczni są zawsze gotowi służyć Ci wsparciem na każdym etapie korzystania z naszych usług. Bądź spokojny, wiedząc, że masz do dyspozycji dedykowany zespół, który zadba o Twoje potrzeby i zapewni Ci pełne zadowolenie.

Nie trać więcej czasu i możliwości!
Skorzystaj teraz z Wirtualnej Centrali PBX

Pamiętaj, że brak usprawniania procesów w Twojej firmie może prowadzić do straty cennych możliwości. Jeśli nie będziesz w pełni wykorzystywać potencjału swojej komunikacji, stracisz szansę na zwiększenie produktywności i efektywności działania Twojej firmy.

Przenieś swój biznes na wyższy poziom

Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny już dziś! 🚀

Zapisz się na okres próbny

Korzystasz z centrali telefonicznej?
W jakiej technologii są numery, z których korzysta Twoja firma?
Ile stanowisk jest w Twojej firmie?
Jakich funkcji potrzebujesz?
Ostatni krok dzieli Cię od otrzymania konta testowego.

Na podstawie uzyskanych danych przygotujemy indywidualnie konto dopasowane do Twojej firmy.

Zaufali nam

Cieszymy się zaufaniem wielu renomowanych firm, które widzą nas jako niezawodnego partnera telekomunikacyjnego. Nasze rozwiązania są cenione za swoją niezawodność, innowacyjność i profesjonalizm.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 Televoice Polska – Polityka prywatnościRegulamin

Zostaw kontakt - oddzwonimy I pomożemy w wyborze najkorzystniejszej oferty