Usługi masowej wysyłki SMS-ów

Szukasz usługi masowego wysyłania SMS-ów, która umożliwia wysłanie wiadomości SMS do całej listy kontaktów w ciągu kilku minut?
Dzięki naszej łatwej w użyciu usłudze masowego wysyłania SMS-ów możesz z łatwością wysyłać wiadomości tekstowe na całą listę numerów telefonów na raz. Następnie otrzymasz szczegółowy raport z każdą wysłaną wiadomością tekstową. Niezależnie od tego, czy masz 5, czy 50 000 kontaktów, nasza usługa masowych wiadomości SMS to najlepszy sposób na pozostawanie w kontakcie z klientami, zwolennikami lub członkami grupy!

Spraw, aby Twoja wiadomość została zauważona

Wiadomości SMS mają niesamowity współczynnik otwarć wynoszący 98%, co oznacza, że ​​więcej osób zobaczy Twoją wiadomość niż w przypadku kanałów takich jak e-mail.

Szybciej docieraj do ludzi

Wiadomości tekstowe mają nie tylko wysoki współczynnik otwarć, ale większość odbiorców otwiera je w ciągu kilku minut. Ta szybka komunikacja jest niezbędna w sytuacjach awaryjnych lub wysyłaniu alertów.

  

Prosta automatyzacja

Zautomatyzowana usługa masowego wysyłania SMS-ów znacznie ułatwia Ci życie, niezależnie od tego, czy planujesz wysłać SMS-a później, wysyłasz wiadomości cykliczne, czy konfigurujesz automatycznie wyzwalane SMS-y.

Monitoruj swoje wyniki

Jedynym sposobem sprawdzenia, do ilu osób docierasz, oraz innych kluczowych statystyk, jest skorzystanie z usługi masowego wysyłania SMS-ów. Jest to szczególnie ważne w przypadku przedsiębiorstw i marketingu, gdzie śledzenie danych dotyczących wydajności jest niezbędne.

Skontaktuj się ze wszystkimi na raz

Być może najlepszą rzeczą w usłudze masowego wysyłania SMS-ów jest to, że możesz wysłać wiadomość do całej listy kontaktów na raz. Niezależnie od tego, czy chcesz zapisać się na 5000 czy 50 SMS-ów. Systemposiada funkcje potrzebne do skutecznej komunikacji z kontaktami.

Oszczędzaj czas

Komunikując się z całą listą kontaktów za pomocą tylko jednej wiadomości oraz konfigurując funkcje takie jak automatyczne odpowiedzi i wyrażanie zgody na słowa kluczowe, możesz zaoszczędzić czas zarówno na komunikacji, jak i zachęcaniu do wyrażania zgody. Dzięki temu możesz poświęcić swój czas na inne zadania, których nie da się zautomatyzować.

Pakiet SMS PRO 1000
150zł
  • Umowa na czas nieokreślony
  • zamów telefonicznie 255 255 555

Pakiet SMS Pro 2000

260zł
  • Umowa na czas nieokreślony
  • zamów telefonicznie 255 255 555

Pakiet SMS Pro 10000

1100zł
  • Umowa na czas nieokreślony
  • zamów telefonicznie 255 255 555

Pakiet SMS Pro 20000

1900zł
  • Umowa na czas nieokreślony
  • zamów telefonicznie 255 255 555

Pakiet SMS Pro 40000

3400zł
  • Umowa na czas nieokreślony
  • zamów telefonicznie 255 255 555

Wysyłka SMS-ów

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pakietów sms-ów zostaw kontakt – oddzwonimy i przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

Zostaw kontakt - oddzwonimy I pomożemy w wyborze najkorzystniejszej oferty